Екстер’єр HPL

Екстер’єр HPL

Пластикові hpl панелі застосовуються для облицювання зовнішніх фасадів торгових центрів, стадіонів, аеропортів, лікарень, шкіл, будинків, балконів, парканів та огороджень. Навісні панелі Gentaş антивандальні, стійкі до вологи, переломів, викривлення, а також мають захисне покриття від впливу ультрафіолету. Декоративна обробка фасадів пластикових панелей hpl захищає фасад від грибка та різких перепадів температур.

Щільність ядра HPL панелі Gentaş становить 1.450 кг / м3. Товщина: 4 – 25 мм. Матеріал важкогорючий (група горючості Г-1). Плита вкрита монтажною плівкою, яка перешкоджає пошкодженню панелі при транспортуванні. Можливість перфорації та фрезерування. Система кріплення – механічна або клейова.

Навісний вентильований фасад – технологія виконання фасаду за допомогою облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований, нержавіючий або алюмінієвий каркас до несучого шару стіни чи монолітного перекриття. Між лицьовою стороною фасаду і стіною циркулює повітря, яке прибирає конденсат і вологу з конструкцій. Усі елементи кріплення вентильованої фасадної системи є універсальними, що дозволяє вирішувати складні архітектурні та конструкторські завдання.

Гарантія на декоративні панелі Gentaş від вигоряння становить 10 років,  на експлуатацію – 50.
У даному розділі зібрано роботи із застосуванням HPL панелей Gentaş для екстер’єру.

 

Формати листів фасадного HPL – 2800х1300, 3050х1300, 4200х1860

Об’єкти партнерів
Наші об’єкти
HPL для фасаду