NSS School, Київ

NSS School, Київ

Як добре ви пам’ятаєте свої шкільні парти?
Здавалося, їх уже ніщо не врятує, навіть щорічне фарбування, про яке кожного вересня нагадував стійкий та їдкий запах у кабінеті.

З приводу графіті на стінах шкіл годі й казати. Впевнені, що важко знайти школу без розмальованого фасаду. Про вентильований фасад взагалі мова навіть не йшлася.

Архітектура і предметно-просторове середовище освітніх закладів чи не найбільше впливає на процес навчання. Саме вони мають надихати та мотивувати учнів і вчителів, забезпечувати комфорт і безпеку. Школа має бути зручною, сучасною, мобільною та легко трансформуватися під нові задачі освіти.

Що ж, а тепер пропонуємо зазирнути в NSS School  у Києві.

За допомогою HPL панелей Gentaş ми змогли запобігти усіх вищенаведених проблем «старої школи».

Парти
Парти з нашого матеріалу будуть служити вірою та правдою ще багато років. Одномісні парти доповнені виїмками для канцелярії та якісними металевими ніжками. Такі парти не потребують особливого догляду, їх не треба фарбувати, до того ж вони стійкі до подряпин та різних фарбників.
Декор: 3103
Товщина: 12 мм

Інтер’єр
Всередині школи можна побачити перфоровані панелі для радіаторних решіток у спортивній залі; кольорові міжкімнатні двері, а також стелю та стіни в коридорах. За якісний та плавний перехід між стелею та стінами завдячуємо нашій незрівнянній Аліні Осадчій.

Стеля та стіни
Декор: 4662
Товщина: 4 мм

Екстер’єр
Навісний вентильований фасад у тандемі з HPL панелями Gentaş не тільки найефективніший метод теплоізоляції школи. Це ще й сучасний вигляд освітнього закладу та легкий догляд за ним. За будь-яких умов елементи фасаду можна замінити, не демонтуючи при цьому усю систему. Це набагато вигідніше, а ніж робити косметичний ремонт щороку.

Вхідна група з конструкцією дерева та відкоси також виповнені з HPL панелей .

Відкоси
Декор: 5686
Товщина: 6 мм
Фасад
Декори: 3296, 4662
Товщина: 6 мм

Екологічно чистий, має антивандальне та антигрфіті покриття, стійкий до вогню та води, абсолютно безпечний та сучасний – усе це HPL Gentaş.

Усе найкраще дітям

Реалізація: компанія Genfasad
Архітектор: Віталій Шевченко