Меблі та Сантехкабіни

Меблі та Сантехкабіни

Сантехнічні кабіни, ТРЦ «Платан», м. Забже, Польща
Варіанти застосування HPL для меблів
Кухонна стільниця з hpl Gentaş
Столи, АВТ Баварія
Дитячий майданчик, McDonald`s
Барна стійка для фестивалю
Стільниці для фуд-корту, ТРЦ Любава
Кухонна стільниця з HPL
GYMMAXX
H&M, ТРЦ Lavina Mall
Столи, Швейцарія
Столи, Гімназія А+
Кухня з HPL, м. Львів
Офісне приміщення, Новопечерські Липки
ТЦ Проспект
Аеропорт Бориспіль, Термінал D
Урна з попільничкою
Кухня
Сантехнічні кабіни, ресторан, м. Киїів

Пластикові панелі застосовуються для виробництва меблів для дому, парків, садів, офісів, навчальних закладів, аеропортів, метро, торгових центрів, ресторанів, лабораторій та лікарень. Панелі товщиною більше 10 мм є самонесучими, тому слугують надійним матеріалом для виробництва корпусних меблів та дверей з HPL. Компакт ламінат не містить шкідливих речовин і добре контактує з харчовими продуктами. HPL пластик – один з найкращих матеріалів для використання саме у медичних закладах. 

За рахунок високих технологій виготовлення, HPL стійкий до бактерій, ударів, води, вогню та бруду. Революційна технологія виробництва декоративного пластику дозволяє споживачу використовувати всю товщину ламінату для формування структури. Панелі надають можливість для формування кривих і об’ємних форм зі збереженням естетичного вигляду. 

Таким чином, можна зробити гнуті стільці, лавки тощо. Завдяки міцності і багаторічному терміну експлуатації матеріалу, можна отримати якісний та довговічний продукт, який не потребує постійної реставрації. Широка кольорова гамма та альтернативи різних поверхонь надають багато можливостей застосування HPL панелей Gentaş у будь-яких дизайнерських та архітектурних рішеннях.