Genfasad

Genfasad

Генфасад – єдиний офіційний представник турецького виробника HPL панелей Gentaş Group в Україні. Компанія пропонує на ринку HPL панелі й продукцію з цього матеріалу.

Серед нашої продукції: вентильовані фасади, сантехнічні кабіни, огорожі, меблі для вулиць та приміщень, шафи локери, дитячі майданчики.

HPL панелі застосовуються для  оздоблення фасадів приватних будинків, квартир, готелів, офісів, аеропортів, ресторанів, торгових центрів тощо. Матеріал має високі техніко-фізичні властивості. За допомогою різноманітної палітри кольорів можна легко зробити вишуканим будь-який інтер’єр та екстер’єр приміщення. У нашому арсеналі більше 400 видів кольорів.

HPL панелі Gentaş мають високий рівень імітації натуральних матеріалів, таких як різноманітні породи деревини, мармур і натуральний камінь.

Серед наших послуг: обробка, консультація, монтажні роботи, дизайн і проектування. Завдяки міжнародному досвіду нашого партнера, компанії Gentaş, ми пропонуємо найпрогресивніші й найсучасніші рішення в області використання HPL панелей як окремих конструкцій (меблів, сантехкабінок), так і декорування інтер’єру та екстер’єру будівель.