Gentaş Group

Gentaş Group

Gentaş Group «GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU» (Група Компаній «Генташ») заснована у 1972 році у провінції Болу, у районі Менген «Gentaş ŞİRKETLER GRUBU». З 1991 року має статус відкритого акціонерного товариства. Операції з акціями проводяться на İMKB (Стамбульська фондова біржа). Група постійно розширюється і розвивається, фокусується на задоволенні клієнтів, та успішно конкурує на міжнародній платформі.

У своєму виробництві компанія дбайливо ставиться до навколишнього середовища. Усі виробничі процеси на заводі ведуться з урахуванням суворого контролю над якістю води та повітря. Шкідливі випари виводяться за допомогою спеціальних парових котлів. З їх допомогою шкідливі речовини нейтралізуються ще на заводі і не потрапляють у навколишнє середовище.

Своїми вкладами, зробленими у турецьку економіку й зайнятість, група досягла позиції лідера у своїй галузі і стала гордістю економіки країни. Компанія отримала сертифікат ISO 9001 – 2000, який є найважливішим показником міжнародних стандартів якості.

Gentaş GROUP налаштована на високе обслуговування запитів споживача, зареєструвавши у міжнародних установах свою високу якість виробів. У 2014 році групи компаній Gentaş (Генташ) отримали високий знак якості Turkey of Quality. Дана нагорода підтверджує застосування високих технологій у виробництві випущеного матеріалу.

Gentaş GROUP постійно оновлює свою політику, адаптується до швидкої динаміки глобального ділового світу, надає  швидкі й гнучкі відповіді потребам існуючого ринку.

Gentaş GROUP виробляє HPL пластик з 1997 року. Станом на 2008 рік, компанія провела оновлення обладнання й вийшла на показники виробництва HPL панелей 18 000 000 м². Поставки продукції Gentaş (Генташ) здійснюються на 5 континентів. Офіційним представником в Україні є Genfasad (ТОВ «ФДМ БУД»).


gentas.com.tr