Загальна інформація

Про матеріал

Декоративні HPL панелі (High Press Laminate – ламінат високого тиску) виготовляються шляхом пресування шарів просоченої термореактивними смолами целюлози і спеціально оброблених шарів декоративного паперу під дією високої температури й тиску. Завдяки процесу поліконденсації смол конструкція стає монолітною, без ризику розшарування у процесі експлуатації.

Декоративні панелі мають досконалі технічні характеристики. Поверхня стійка до різних погодних умов та змін клімату, має захист від ультрафіолетових променів (екстер’єрна колекція), легко очищується, вогнестійка та не містить отруйних речовин. 

GENTAŞ сертифікує свою продукцію виключно у кращих нотифікованих європейських лабораторіях.

Високу якість продукції GENTAŞ доведено сертифікатами якості, виданими найнадійнішими акредитованими і нотифікованими європейськими лабораторіями: CE / EN 438-1, 438-2, 438-3, 438-4, 438-6, 438-7; TUV ISO 9001-2000; Bs1d0 ir Bs2d0.

Властивості HPL панелей GENTAŞ

  • важкогорючий (група горючості Г-1)
  • стійкий до UV 
  • вологостійкий
  • стійкий до грибків
  • стійкий до деформації та викривлення
  • стійкий до ударів
  • стійкий до кислотних дощів
  • легке очищення

Принцип, призначення та переваги навісного вентильованого фасаду

Навісний вінтильований фасад – система, що складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на оцинкований, сталевий, нержавіючий або алюмінієвий каркас до несучого шару стіни або монолітного перекриття. За зазором між облицюванням і стіною вільно циркулює повітря, яке прибирає конденсат та вологу з конструкцій.

Для додаткового утеплення будівлі до стіни, за допомогою тарілчастих дюбелів або гнучких зв’язків кріпиться мінераловатний утеплювач. Величина зазору між утеплювачем та внутрішньою стороною фасадної плити має бути не менше 40 мм (згідно з ДСТУ Б В.2.6-35:2008). Це дозволяє потокам повітря циркулювати між облицювальним матеріалом та стіною, висушуючи шар утеплювача у разі попадання на нього вологи. З метою запобігання вивітрюванню утеплювача він накривається вітрозахисною, паропроникною мембраною. Застосування вентильованого фасаду з утеплювачем виносить місце конденсації пара за межі несучих стін будівлі у зону утеплювача.

Дана система сприяє збереженню тепла у приміщенні, перешкоджає появі вогкості та суттєво зменшує кількість будівельного матеріалу, необхідного для будівництва стін будівлі, що веде до економії коштів при будівництві.