Сертифікати якості hpl панелей

Сертифікати якості hpl панелей

Gentaş є одним з найбільших виробників HPL ламінату в Туреччині та Європі. Завод Gentaş знаходиться в Анкарі, розпочавши свою діяльність у 1972 році.  Уже майже 40 років компанія невпинно інвестує у свій головний капітал –  технології, якість і персонал. Gentaş є виробником світового рівня, що славиться якістю продукції та інноваціями. Можливості компанії на сьогоднішній день дозволяють виготовити за рік понад 24.000.000 м² ламінату різних типів. Компанія експортує свою продукцію більш ніж у 45 країн світу.

Високу якість продукції Gentaş доведено сертифікатами якості, виданими найнадійнішими, акредитованими і нотифікованими лабораторіями: CE / EN 438-1, 438-2, 438-3, 438-4, 438-6, 438-7; TUV ISO 9001-2000; Bs1d0 ir Bs2d0.

Gentaş сертифікує свою продукцію виключно у кращих нотифікованих європейських лабораторіях, де інформація про надані сертифікаті є суспільно доступною. Європейська лабораторія – Kiwa N.V. надала сертифікат, який свідчить про те, що фасадна HPL-плита Gentaş exterior відповідає найбільш суворим європейським вимогам і EDF-стійкості.
EDF (E – exterior – призначається для фасаду, D – Severe use – пристосованість до вкрай суворих кліматичних умов, F – Flame retardant – вогнетривкість).

Продукції Gentaş було присвоєно знак CE. Виробник має у своєму розпорядженні палітру з 300 різних кольорів та використовує 24 різні способи обробки.

HPL пластик Gentaş виробляється із застосуванням сучасної технології EBC (Electron Beam Cure), якою можуть похвалитися хіба що кілька лідируючих виробників в усьому світі. Виключна гідність панелей Gentaş exterior проявляється при проведенні випробувань на рівень УФ-захисту і стабільності кольору (UV Resistance: Contrast after 3000 hours 4-5 Level; Appearance after 3000 hours 5 Level). Даний виробник завжди виявляється на крок попереду конкурентів – виробників фасадного ламінату високого тиску. Це дозволяє нам гарантувати, що будинок, покритий ламінатом Gentaş exterior, збереже колір довше інших.

Усі виробничі процеси на заводі ведуться з урахуванням суворого контролю над якістю води та повітря. Шкідливі випари виводяться за допомогою спеціальних парових котлів. З їх допомогою шкідливі речовини нейтралізуються ще на заводі і не потрапляють у навколишнє середовище.

Право на поставку сировини компанії Gentaş мають підприємства, продукція яких відповідає вимогам стандарту ISO 9002. Ці стандарті включені у списки сертифікованих членів FSC (Forest Stewardship Counsil – Лісової Опікунської Ради). FSC – це організація світового рівня, що займається охороною лісів, члени якої мають сертифікати, що підтверджують їх дружнє та дбайливе ставлення до природи (www.fsc.org).

Компанії важливо не завдати шкоди природі. Більш того, виробник вносить чималу лепту в її очищення. Gentaş використовує понад 20% переробленого паперу у своєму виробництві. На відміну від HPL-ламінату інших виробників, цей ламінат не містить таких хімічних компонентів як кадмій, шестивалентний хром, свинець, ртуть, полібромбіфеніл (PBB), полібромдефінілефір (PBDE). Саме завдяки цьому HPL пластик Gentaş вважається одним з найбільш екологічно чистих у світі.

KIWA GENTAS CE NEW 2014 12 01 Bs1
KIWA GENTAS CE NEW 2017 02 01-6
KIWA – tłumaczenie
ERA
ERA – tłumaczenie
KOMO – certyfikat ogólny
TUV-NORD
GENTAS DoP No 2 EDF