Завод AEROSTAR, м. Київ

Завод AEROSTAR, м. Київ

Сумісно з нашими партнерами, компанією Комфорт Лайн Плюс, зробили комплексне скління, встановлення рафштор та улаштування навісного вентильованого фасаду із застосуванням HPL панелей Gentaş в новій адміністративній будівлі заводу вентиляційного обладнання AEROSTAR.

Окрім цього HPL панелі було застосовано в інтер’єрі приміщень в якості підвіконь, oблицювання дверей прихованого монтажу та стін.

Нами також було зроблено монтаж сонцезахисних ламелей виробництва Барк Сістем. Дана система призначена для виготовлення зовнішніх сонцезахисних конструкцій, які призначенні забезпечити зменшення впливу сонячного випромінювання влітку та збільшення його доступу в зимовий час. Це дозволяє найбільш економно використовувати електроенергію на кондиціювання та обігрів приміщень.

Сонцезахисні ламелі дозволяють регулювати інтенсивність сонячного світла, щоб запобігди виникненню виблисків, тим самим досягти більш комфортних умов роботи та життя людей. Крім цього система сонцезахисних ламелей може використовуватись у якості декоратиних архитектурних елементів.

Система сонцезахисних ламелей є легкою, довговічною та багатофункціональною. Вона являє собою набір з екструдованих еліптичних алюмінієвих профілів. Система може бути встановлена з нерухомими ламелями, розташованими горизотально або вертикально.

Конструкція кронштейнів дозволяє встановлювати сонцезахисні ламелі під різними кутами відносно площини будівлі (від 0° до 90° з кроком у 15°). Наявний вибір профілів та схем встановлення сонцезахисних ламелей дозволяє вирішувати різні технічні та дизайнерські задачі. 

Нашими партнерами також було виготовлено та встановлено: фасадні стійко-ригельні системи Alumil М7 з комбінованим структурним склінням; вхідну групу Alumil SD77; найвищу в Україні складну систему типу гармошка Alumil SF85, її висота складає 3,86 м, а ширина 5,49 м; двері в WC з систем KMD 46; цільносклянні перегородки на поверхах; скляні огорожі на терасах Alumil M8200; монтаж рафштор виробництва виробництва Manezh.

Матеріал на фасаді: HPL Gentaş G-UVP

Декор: 3242

Формат: 3050х1300

Товщина: 6 мм

Cистема кріплення: механічна (на заклепку)