Вентильований фасад

Вентильований фасад

Вентильований фасад  це технологія монтажу фасадів за допомогою облицювальних матеріалів, таких як hpl панель, які кріпляться на алюмінієвий, оцинкований сталевий або нержавіючий стальний каркас до несучої стіни будівлі чи монолітного перекриття. Між лицьовою стороною фасаду та стіною постійно циркулює потік повітря, який видаляє вологу та конденсат з конструкцій фасаду. Усі елементи кріплення вентильованої фасадної системи є універсальними, що дозволяє вирішувати складні архітектурні та конструкторські класичні та ультрасучасні завдання.

Вентильований фасад з HPL панелей це довговічне рішення у сучасному будівництві. Доглянутий фасад – імідж та репутація. Для того, щоб справити належне враження, фасад необхідно утримувати у хорошому стані. Роботи з влаштування, ремонту, реконструкції та оздоблення фасадів будинків і будинків –  один з найважливіших напрямків діяльності будівельної компанії «ФДМ Груп».

Роботи по монтажу вентильованих фасадів з HPL панелей допоможуть зробити фасад естетично привабливим і презентабельним, довговічним і «стресостійким» до мінливих кліматичних умов. Ремонт фасаду будівлі вирішить багато проблем, навіть не пов’язаних з естетичним видом. Він поверне будівлі колишню молодість, кардинально змінить стиль, утеплить внутрішні приміщення, захистить стіни від погодних умов.

Для розуміння, яка ціна вентильованого фасаду та щоб оволодіти більш детальною інформацією, фахівці нашої компанії проведуть виїзд на об’єкт, зроблять детальний проект та розрахунок необхідних робіт для створення каркасу і фасаду. Ця послуга не буде абсолютно безкоштовною, а проведення даної процедури допоможе уникнути непотрібних фінансових витрат при створенні яскравого, нестандартного рішення використовуючи фасадні панелі Gentaş.

ГАЛЕРЕЯ ВИКОНАНИХ РОБІТ

Існує дві системи технології монтажу вентильованих фасадів: видима і невидима. 

  • Видима система вентфасаду передбачає, що можна безпосередньо бачити елементи кріплення на поверхні вентильованого фасаду. Це можуть бути кляймери, заклепки або саморізи, у залежності від обраної підсистеми і її виробника. 
  • Невидима система покликана приховувати всі елементи під облицювальною панеллю. При обробці зовнішнього вентильованого фасаду із HPL необхідно враховувати товщину панелей. Це пов’язано з системою кріплення і висотою будівлі. Для видимої системи кріплення панелей підходять усі фасадні товщини від 6 мм до 12 мм. На цокольних поверхах будівель бажано використовувати товщину не менше 8 мм. Дана зона найбільш схильна до впливу зовнішніх факторів (вандалізм, удари машин).

 

Видима система кріплення HPL панелей
Невидима система кріплення HPL панелей