Вентильований фасад

Вентильований фасад

Навісний вентильований фасад – технологія виконання фасаду за допомогою облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований, нержавіючий або алюмінієвий каркас до несучого шару стіни чи монолітного перекриття. Між лицьовою стороною фасаду і стіною циркулює повітря, яке прибирає конденсат і вологу з конструкцій. Усі елементи кріплення вентильованої фасадної системи є універсальними, що дозволяє вирішувати складні архітектурні та конструкторські класичні та ультрасучасні завдання.

Вентильований фасад з HPL панелей – це довговічне рішення у сучасному будівництві. Доглянутий фасад – імідж та репутація. Для того, щоб справити належне враження, фасад необхідно утримувати у хорошому стані. Роботи з влаштування, ремонту, реконструкції та оздоблення фасадів будинків і будинків –  один з найважливіших напрямків діяльності будівельної компанії «ФДМ Груп».

Роботи по влаштуванню вентильованих фасадів з HPL панелей допоможуть зробити фасад естетично привабливим і презентабельним, довговічним і «стресостійким» до мінливих кліматичних умов. Ремонт фасаду будівлі вирішить багато проблем, навіть не пов’язаних з естетичним видом. Він поверне будівлі колишню молодість, кардинально змінить стиль, утеплить внутрішні приміщення, захистить стіни від погодних умов.

Для розуміння чіткої вартості фасаду та володінням детальною інформацією, фахівці нашої компанії проведуть виїзд на об’єкт, зроблять детальний підрахунок необхідної роботи для створення каркасу і фасаду. Ця послуга не буде коштувати нічого, а проведення даної процедури допоможе уникнути непотрібних фінансових витрат при створенні яскравого, нестандартного рішення за допомогою фасадних HPL панелей Gentaş.

ГАЛЕРЕЯ ВИКОНАНИХ РОБІТ

Існує дві системи кріплення вентильованих фасадів: видима і невидима

Видима система передбачає, що можна безпосередньо бачити елементи кріплення на поверхні вентильованого фасаду. Це можуть бути кляймери, заклепки або саморізи, у залежності від обраної підсистеми і її виробника. 

Невидима система покликана приховувати всі елементи під облицювальною панеллю. При обробці зовнішнього вентильованого HPL фасаду необхідно враховувати товщину панелей. Це пов’язано з системою кріплення і висотою будівлі. Для видимої системи кріплення підходять усі фасадні товщини від 6 мм до 12 мм. На цокольних поверхах будівель бажано використовувати товщину не менше 8 мм. Дана зона найбільш схильна до впливу зовнішніх факторів (вандалізм, удари машин).

 

Видима система кріплення HPL панелей
Невидима система кріплення HPL панелей