Облицювання стін

Облицювання стін

Розробляючи дизайн приміщення, дизайнери та архітектори прагнуть отримати єдину концепцію будівлі. У даному випадку, HPL панелі (HPL пластик) універсальний матеріал для застосування в інтер’єрі приміщень будь-якого класу. Окрім основних характеристик компакт пластика, плюсом є те, що не потрібно робити підготовчі роботи для обробки стін. HPL панелі кріпляться на алюмінієвий профіль, котрий кріпиться безпосередньо до стіни. Між плитою додатково можна встановити утеплювач або звукоізолюючий матеріал. 

Зносостійкі HPL панелі мають широкий асортимент кольорових рішень. Ще одним плюсом є те, що пластик можна вигнути, зробити перфорацію, фрезування, надати деталям будь-яких геометричних форм.
Даний матеріал – ідеальне рішення для дубляжу стін, ніш, колон, підшивки стелі, ліфтових шахт та вхідних груп, туалетних кабін, меблів, підвіконь тощо. HPL екологічний, відноситься до класу важкогорючих матеріалів (Г-1), має надійну поверхню з матеріалу, що не виділяє шкідливих речовин. Вологостійкість матеріалу у приміщеннях з підвищеною вологістю позбавить від головного болю щодо захисту стін.

Панелі HPL використовуються для приватних об’єктів, торгових центрів та офісних будівель. Підбір матеріалу для таких робіт залежить від параметрів проекту, кріплення підконструкцій, та лежить у діапазоні 4-10 мм (рідше 12мм). Обшивка стін панелями HPL – надійне та практичне рішення.

 

Галерея виконаних робіт