Дитячі майданчики та комплекси

Дитячі майданчики та комплекси

Фізичний розвиток дитини актуальний для держави, сім’ї та громадськості. Від цього показника багато в чому залежить загальний стан здоров’я громадян будь-якої країни. Забезпечити активний фізичний розвиток дітей покликані різні підприємства і організації – загальноосвітні школи, дитячі садки, спортивні школи та інші.

Дитячі та спортивні майданчики і комплекси – особливий товар. До них завжди високі вимоги з безпеки конструкцій та використаних матеріалів. HPL панелі – ідеальний матеріал. Завдяки своїм властивостям він надійний , стійкий до навантажень і руйнування, не є токсичний, не вигоряє та легко очищається від дитячих пустощів.

З огляду на все це, пропонуємо дитячі майданчики виключно високої якості, що гарантує безпеку дітей.

Проектуючи майданчик для житлового комплексу або торгового центру можна підібрати будь-яке кольорове рішення. Компакт пластик не обмежує вибір декількома кольорами, а можливість різної обробки, фрезерування та перфорування панелей дають можливість створити продукт практично будь-якої складності і зовнішнього вигляду.

Серед нашої продукції: дитячий спортивний майданчик для дачі, двору або шкільного стадіону; спортивний куточок для кімнати дитини та групи дитячого садка. У поєднанні з вуличними меблями, лавочками та столиками з HPL панелей, дитяча зона збереже стилістику та прослужить дуже довго.

.