Кухонна стільниця з hpl Gentaş

Кухонна стільниця з hpl Gentaş

Панелі hpl Gentaş Zero® PST застосовуються у меблевій промисловості та дизайні інтер’єру. Даний матеріал підходить для облицювання вертикальних і горизонтальних поверхонь. Для сучасної кухні hpl Gentaş – універсальна знахідка, оскільки це неймовірно міцний і практичний в експлуатації матеріал, що володіє суперматовою поверхнею, що в точності відповідає сучасним світовим тенденціям. Завдяки різноманітності декору і фактур, hpl Gentaş дозволяє знаходити незвичайні та актуальні рішення в оформленні дизайну кухні.
Дана стільниця виготовлена з вирізом під варильну поверхню, мийкою з нижнім кріпленням, а також вмонтованими лотками для столових приладів. Через специфічну форму кухні, монтаж проводився з підрізуванням безпосередньо на об’єкті. Стільниці з’єднані один з одним через паз із застосуванням спеціального клею для hpl.
Поверхня практично не має пір, оскільки для її виготовлення використовуються термопластичні смоли нового покоління. Все це дозволяє створити низький коефіцієнт відбиття, а також ефект м’якої і теплої на дотик поверхні. Матеріал застосовується у різноманітних сферах інтер’єру (кухні, ванні кімнати, готелі, лікарні), а також для виробництва меблів (столи, книжкові полиці, стільці, офісні перегородки тощо).
Використання інноваційної технології для виробництва hpl дозволяє добитися не тільки виняткової матовості поверхні, але і розвинути технічні і функціональні особливості матеріалу. Hpl має властивість термального відновлення мікроподряпин, а отже, будь-які незначні пошкодження зникнуть з поверхні виробу з часом під впливом тепла. Кухні hpl Gentaş відрізняються високою якістю виконання, що гарантує довговічність у використанні.

Матеріал: hpl Gentaş, Zero® PST
Товщина: 12 мм
Розмір: 2410х600, 3300х110

Декор: Zero 105