Концептуальний шоурум та event-простір ARCHICLUB

Концептуальний шоурум та event-простір ARCHICLUB

Новий заклад для архітекторів та дизайнерів ARCHICLUB  – це інноваційний простір, що став результатом колаборації двох провідних компаній Genfasad і Комфорт Лайн Плюс, на чолі з Кемалем Сулеймановим та Данило Івановим.

Концепція закладу передбачає шоурум будівельних матеріалів та місце для проведення презентаційних і навчальних заходів.

Авторкою проєкту є засновниця студії інтер’єрного та ландшафтного дизайну InsideOut Євгенія Зайцева в партнерстві з DaVinchi Group.

Інтер’єр виконаний в сучасному мінімалістичному стилі з максимальним застосуванням матеріалів від Alumil, Gentaş і Kalesinterflex. Усі представлені бренди належать найкращим європейським виробникам матеріалів преміум-класу, що повністю закривають питання оздоблення фасадів, інтер’єрних рішень, виготовлення меблів, систем сонцезахисту, дверей та вікон.

Приміщення має мобільний простір, який завдяки скляним алюмінієвим системам трансформується з оупен-спейсу в дві окремі переговорних кімнати і виставковий зал.  Таке зонування приміщення дозволяє паралельно проводити робочі зустрічі, конференції, майстер-класи та будь-які інші заходи.

Технічні можливості та широкий спектр застосування дозволили поєднати представлені матеріали в одному приміщенні. Тож тепер побачити матеріали в їх справжніх розмірах та різноманітних виробах стало ще простіше.

Простір ARCHICLUB – це смарт технології,  функціональність та естетична привабливість, що відповідають потребам сьогодення.