Автомийка с. Вишеньки

Автомийка с. Вишеньки

Щойно завершиться карантин, обов’язково організуємо екскурсії до c. Вишеньки. Тут, мабуть, найбільша концентрація наших об’єктів, що знаходяться поруч один з одним.

Так, HPL панелі Gentaş вже прикрашають фасад новенької автомийки.

До речі, замовнику сподобалися ті ж самі декори, що й на Riviera Zoloche Resort & Spa.

Посилання на об’єкт тут: http://surl.li/cblp

І трішки про сам фасад автомийки:

Матеріал: HPL Gentaş

Декори: 5655; 4399

Товщина: 6 мм

Прихована система кріплення (аграф)

Аграф застосовується в прихованих системах кріплення масивних оздоблювальних матеріалів й дозволяє конструкції з легкістю витримувати температурні розширення матеріалу.

Що ж стосується обраного матеріалу.

Незалежно від масштабів автомийки, вимоги до оздоблення фасаду приблизно однакові. Вони обумовлені як маркетинговими факторами, так і суто практичними міркуваннями.

Пріоритетом, звичайно, є надійність і довговічність фасадного матеріалу. Для оформлення фасаду бажано використовувати матеріали з високою механічною міцністю і стійкістю до навантажень – чим більше площа, тим вище ризик деформації фасаду.

Ще один важливий фактор – стійкість до кліматичних впливів. Незважаючи на те, що обробка машин проводиться всередині будівлі, фасад може також страждати від впливу вологи. Крім того, не варто забувати про вплив ультрафіолету – деякі матеріали при контакті з УФ випромінюванням втрачають привабливий зовнішній вигляд. Також матеріал повинен витримувати зволоження, тертя і контакт з миючими засобами.

HPL Gentaş – один з небагатьох матеріалів, який взмозі впоратися з усіма перерахованими вимогами.

Про властивості HPL Gentaş: http://surl.li/cblx

Пам’ятайте про те, що якісний сертифікований матеріал – це, перш за все, інвестиція в ваше майбутнє.