Локери та сантехнічні перегородки

Локери та сантехнічні перегородки

Туалетні кабіни з HPL зарекомендували себе на світовому ринку досить давно. У світі є декілька виробників HPL панелей, котрі спеціалізуються тільки на виготовленні сантехнічних перегородок високої якості. Багато світових виробників фурнітури виділили в окрему лінійку виробництво фурнітури саме під сантехкабіни з HPL. 

Однією з основних характеристик HPL панелей є самонесучість та вологостійкість. Ці характеристики дозволяють використовувати даний матеріал як основу для виготовлення сантехнічних перегородок з HPL (туалетних та душових кабін, міжпіссуарних перегородок ), а у поєднанні з меблями, локерами, кабінами для перевдягання, стільницями умивальників – створити єдину стилістику даних зон.

Туалетні кабіни (сантехнічні перегородки) з HPL  – це широкий асортимент кольорових рішень та різноманітної фурнітури. Ми можемо запропонувати декілька моделей сантехічних перегородок, з використанням ніжок або без них, обробку дверей у різноманітних геометричних формах.

Оскільки даний матеріал антивандальний, то обравши кабіну з HPL, замовник отримає надійний продукт у місцях найбільшого скупчення людей. Це можуть бути торгові центри, аеропорти, лікарні, спортивні зали та школи. Для аквапарків або зон підвищеної вологості, даний матеріал – основа для наповнення сантехнічних зон. Жоден інший матеріал (вологостійкий ДСП, фарбоване скло, дерево, мдф тощо), які застосовуються при виготовленні подібних виробів, не зможуть впоратися з таким завданням.

Широкий вибір кольорів HPL пластика Gentaş кваліфікований підбір комплектації та рекомендації спеціалістів дозволять втілити практично будь-яке складне завдання.