Системи огородження

Системи огородження

Системи огородження з HPL представляють собою конструкції для огородження зон перебування відвідувачів та жителів будинку. HPL панелі застосовуються для інтер’єру та екстер’єру: огородження, паркани, ворота, балкони, тераси тощо. HPL панелі Gentaş мають високі характеристики міцності та самонесучі властивості.

Огородження балконів з HPL

Обов’язковою умовою при монтажі огороджень балконів з панелей HPL є правильна та надійна установка кріпильних елементів (стійок). Використання стійок індивідуального виробництва з нержавіючого металу або пофарбованого чорного, дозволить створити неповторний образ фасаду будівлі.

Паркани та ворота з HPL

HPL панелі легко піддаються перфорації та можуть бути оброблені або вирізані в різних модифікаціях. HPL пластик міцний та легко обробляється, максимально стійкий до вигоряння. Панелі використовуються як у виді штахетника, так і у виді повноцінного огородження у виді цільної стіни. Кріплення панелей, приховане та відкрите, що дозволяє переходити на фасад будівлі, обрамляти поруч стоячі колони, виступи, зберігаючи стилістику будівлі.

Огородження та поручні з HPL

Готелі, гуртожитки, спальні корпуси санаторіїв та будинків відпочинку загального типу, кемпінгів, мотелів, пансіонатів, дошкільних установ, будинків для людей похилого віку та інвалідів, лікарні, спальні корпуса шкіл-інтернатів, поліклініки та амбулаторії – усі сучасні споруди мають сходи, котрі в свою чергу мають огородження.

Системи огороджень з HPL – це нове при розробці дизайну огородження сходового маршу або атріуму торгівельного центру. HPL панелі, при виготовленні огороджень може використовуватися як матеріал заповнення стійок конструкції, а також, завдяки своїм самонесучім властивостям,бути цілісною конструкцією.

Завдяки міжнародному досвіду нашого партнера, компанії Gentaş, ми можемо запропонувати прогресивні й сучасні рішення в області використання ком пакт пластику як окремих конструкцій (меблі, сантехкабіни), так й декорування інтер’єру та екстер’єру будівель.